phone phone
menu Rezerwacja Online

Galeria

phone Świnoujście 0 oC
data przyjazdu
data wyjazdu
2
Gości
Bez dzieci
Gości
Dziecko
Dziecko
wybierz
szukaj
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Galeria - apartamenty w Świnoujściu

Zastanawiasz się...
gdzie pojechać na wakacje?

Nie masz jeszcze wybranej, dogodnej dla Ciebie i rodziny lokalizacji? Zapraszamy serdecznie do Świnoujścia. Z pewnością zachwycą Cię piękne, czyste, szerokie plaże, dostęp do morza oraz niezliczone atrakcje. Decydując się także na pobyt w naszych apartamentach, możesz mieć pewność, że spędzisz urlop w naprawdę komfortowych warunkach, w niezwykle korzystnej cenie.

Zdjęcia apartamentów i okolicy

  Nasze przestronne apartamenty usytuowane są w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy morzu. To przestronne pokoje z aneksem kuchennym i łazienką, wyposażone w bezprzewodowy internet, telewizję i wiele innych wygód. Co więcej, są to kwatery przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Warto też wiedzieć, że apartamenty położone są obok siebie, dlatego można przyjechać z przyjaciółmi i cieszyć się wspólnym urlopem miło spędzając razem czas.

  W przygotowanej przez nas galerii możesz zobaczyć zdjęcia nie tylko przestronnych apartamentów do wynajęcia ale również obejrzeć, jak prezentuje się Świnoujście z przepięknymi plażami i morzem. W miejscowości tej możesz zwiedzać zabytki, spacerować malowniczymi i zielonymi parkami, jeździć rowerem, pływać łódką a także cieszyć się zabawami w Aquaparku. To oczywiście tylko niektóre z atrakcji tego zakątka Polski.

  Prowadzimy rezerwację miejsc w apartamentach przez cały rok. Zachęcamy naszych Gości również do przyjazdu w te okolice zimą oraz jesienią. Piękne, kolorowe drzewa czy rześkie powietrze bogate w jod są z pewnością świetnymi powodami, dla których warto zarezerwować o wiele tańsze miejsce również poza sezonem.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc

Zapisz się do newslettera.

© 2024 Laba Time - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl